ТРОТУАРНА ПЛИТКА
ВИГОТОВЛЕННЯ, ПРОДАЖ, УКЛАДАННЯ
Каталог Продукції
Про Компанію
Наша основна спеціалізація – вібропресована тротуарна плитка Одеса та комплектуючі – бордюр дорожній та поребрик. У нас ви можете придбати як один з найпопулярніших і найпопулярніших типів — тротуарна плитка в Одесі (тротуарна плитка Одеса) «Старе місто», так і менш поширені форми нестандартної кольорової гами та конфігурації. У виробництві нашої продукції задіяні лише високоякісні та екологічно чисті пластифікатори та барвники, вироблені у Німеччині, Англії та Італії.
Про компанію
Вібропресована тротуарна плитка Одеса різного типу, конфігурації та забарвлення – пропозиції компанії ТОВ «Територія», звичайно, цим не обмежуються. Найвищим стандартам якості відповідає і дорожній, що випускається нами, бордюр. На додаток можна придбати поребрик, який необхідний для благоустрою будь-якої території.
Завдяки широкому впровадженню автоматизації всіх процесів виробництва нам вдається точно витримувати технологію випуску тротуарної плитки та мінімізувати матеріально-витратну частину, що впливає на кінцеву вартість плитки. Важливим фактором, що дозволяє істотно знизити ціну нашої продукції, є масове виробництво тротуарної плитки в Одесі, яке здійснюється безпосередньо на власних виробничих потужностях. Як результат, купити тротуарну плитку в Одесі ви можете за ціною, нижчою, ніж вартість вібролитої плитки!
Тротуарна плитка "Старе місто"
Постійним лідером з продажу виступає вібропресована тротуарна плитка «Старе місто» в Одесі. Вид плитки «Старе місто» відмінно підійде як для дачного, так і для міського ландшафту. Конфігурація, що складається з чотирьох елементів, схожих формою, але різних розмірів, має максимальну схожість із бруківкою бруківки міста, як сотні років тому. У зимовий час і вологу погоду шорстка поверхня «Старого міста» роблять плитку не такою слизькою, а отже практичною, що відмінно підійде для мощення пішохідних зон. Виходячи з особистого досвіду продажів компанії «Територія» найбільший інтерес у покупців викликає саме ця форма. Вона ідеальна буде для Вашого двору, дачі, офісу.
Про компанію
Тротуарна плитка "Катушка"
Тротуарна плитка "Катушка" в Одесі - популярна плитка для мощення доріг з інтенсивним рухом транспорту та великим навантаженням. Завдяки своїй унікальній формі вона має властивість самостягуватися при різних видах укладання та на будь-якому ґрунті. Вона просто незамінна для благоустрою заводів, заправок, доріг. Катушка» зручна та проста при укладанні.
Про компанію
Тротуарна плитка "Цегла"
Тротуарна плитка "Ромб шестигранник"
Тротуарна плитка "Квадрат" 100*100 мм
Блок простінковий
Блок стіновий
Блок стіновий
Поребрик тротуарний
Вібропресований поребрик (садовий бордюр) в Одесі служить не тільки для благоустрою тротуарів, вимощення та різних майданчиків, а й для поділу пішохідних доріжок від газонів скверах та парках міста. Також його використовують як декоративний елемент ландшафтного дизайну. Крім естетичної краси, садовий бордюр виконує функцію каркаса для тротуарної плитки, тим самим фіксуючи її. Висота поребрика варіюється від 15 до 23 см. Компанія «Територія» виготовляє садові поребрики висотою 16 см, товщина 6 см, цих параметрів більше, ніж достатньо для виконання функцій.
Про компанію
Водосток
Бордюр дорожний
Фотогалерея
УКРАЇНА, м. Одеса
Тротуарна плитка «ТЕРРИТОРИЯ»